'Sikkim Integral Part Of India': Arvind Kejriwal Withdraws Delhi Ad

این اشتباهات نیز نمی تواند تحمل, Arvind Kejriwal, گفت: (فایل)

دهلی نو:

یک روزنامه تبلیغات است که به اشتباه ضمنی که در هند است که یک بخشی از کشور منجر به تعلیق یک اداره دفاع مدنی افسر و یک توضیح از وزیر Arvind Kejriwal.

“هند است و بخشی جدایی ناپذیر از هند است. این اشتباهات نیز نمی تواند تحمل. تبلیغات خارج شده است و اقدام صورت گرفته علیه این افسر نگران” Arvind Kejriwal توییتی در این شب ،

تبلیغات منتشر شده در شنبه پیشرو در دهلی روزنامه به نام برای داوطلبان برای پیوستن به دفاع مدنی سپاه – یک شهروندان اورژانس نیروی. در حالی که مثال معیار برای کسانی که می خواهند برای پیوستن به, آگهی طبقه بندی شده هند در میان کشورهای خارجی. “واجد شرایط بودن – باید شهروند هند موضوع بوتان و نپال و هند و یا مقیم دهلی نو” آگهی بخوانید.

هند خواسته بود دولت دهلی نو بلافاصله پس از برداشت ،

“در اخیر روزنامه تبلیغات دهلی دولت برای ثبت نام از داوطلبان برای دفاع مدنی سپاه هند شده است clubbed با بوتان و نپال به عنوان یک کشور جداگانه… این فوق العاده است مضر به مردم هند که با افتخار در حال شهروندان ما بزرگ کشور” SC گوپتا, هند, رئیس, منشی, نوشت به دهلی دولت

دولت دهلی نو نیز ناودان در رسانه های اجتماعی بیش از تبلیغات پس از آن معاون فرماندار آنیل Baijal توییتی که نگران افسر متوقف شد برای ساخت این خطا.

“یک افسر ارشد اداره دفاع مدنی (HQ) متوقف شده است با اثر فوری برای نشر تبلیغات که بی احترامی به تمامیت ارضی هند با ساخت نادرست مرجع به هند در همان خط به عنوان برخی از کشورهای همسایه” آقای Baijal توییتی اضافه میکند: “تحمل صفر برای چنین ناخالص سوء”.

دهلی دولت صادر شده جهت برداشت بحث تبلیغات است.

هند یکی از هشت شرق متحده شناخته شده است برای آن چشم انداز زیبا. آن است که برجسته کردن-ضرب و شتم مقصد توریستی در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de