PIA سقوط: خرابه و چندین خانه در منطقه بودند در آتش, تصاویری توسط پاکستان به رسانه ها نشان داد.

دهلی نو:

خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز از لاهور با 99 مسافر و هشت خدمه در هیئت مدیره هواپیما در نزدیکی فرودگاه کراچی فقط یک دقیقه قبل از ایرباس A320 بود به زمین این بعد از ظهر. وجود دارد هیچ گزارش هر گونه تلفات نشده است.

سقوط هواپیما در آنچه به نظر می رسد مانند یک پر جمعیت منطقه مسکونی – جناح باغ در نزدیکی منطقه مستعمره مدل در Malir – فقط از جناح فرودگاه بین المللی.

خرابه و چندین خانه در منطقه در آتش, تصاویری توسط پاکستان به رسانه ها نشان داد. Plumes از دود دیده می شود می تواند مواج در آسمان به عنوان آمبولانس تلاش برای ایجاد راه خود را از طریق.

25 ساکنان این منطقه مجروح در تصادف, شده است, بنا به گزارش های گرفته شده به بیمارستان. اضطراری اعلام شده است در تمام بیمارستان های کراچی.

“سقوط هواپیما در کراچی. ما در حال تلاش برای تایید این تعداد مسافر اما در ابتدا آن را با 99 مسافر و هشت خدمه” اخبار آژانس AFP به نقل از عبد ستار Khokhar سخنگوی کمیسیون حمل و نقل هوایی کشور اقتدار عنوان کرد و گفت.

خبرگزاری PTI به نقل از منابع در پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری عنوان کرد و گفت که ارتباط با این هواپیما قطع شد یک دقیقه قبل از فرود خود را.

پاکستان رسانه ها گزارش دادند که ارتش پاکستان نیروی واکنش سریع را و پاکستان رنجرز در محل تصادف برای کمک به امداد و نجات تلاش شده است با مانع با توجه به حضور جمعیت زیادی و کوچه های باریک.

تصادف می آید تنها چند روز پس از پاکستان شروع شد و امکان پروازهای تجاری به سر پس از هواپیماها شد و ریشه توجه به این مستند بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

در سال 2016 خطوط هوایی بین المللی پاکستان هواپیما پشت سر هم به شعله های آتش پس از یکی از آن دو turboprop موتورهای شکست خورده در حالی که پرواز را از راه دور شمال به اسلام آباد, کشته شدن بیش از 40 نفر است.

با ورودی از سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im