وجود دارد هیچ انکار که این مدرسه سال در ادامه به چالش های موجود برای معلمان و دانش آموزان سراسر کشور است. بنابراین اگر شما به دنبال یک نشانه ای از قدردانی برای این مربی در زندگی خود را, شما می خواهید به سر به محلی خود را هدف. خریداران در سراسر کشور کشف استارباکس’ معلم جدید لیوان در انتخاب مکان و آن را بهترین راه برای تشکر به معلمان در زندگی خود را که همیشه به بالا و فراتر از آن بدون توجه به شرایط.

مداد و کاغذ سرد جام برگزار خواهد شد 24 اونس مورد علاقه خود را در خانه آشامیدنی سرد با یک طراحی است که قرار دادن یک لبخند بر روی هر معلم ، طراحی شده به مانند یک به صف نوت بوک, نی به نظر می رسد مانند یک شماره 2 مداد کامل با یک پاک کن دائم الخمر. توجه داشته باشید که فنجان در حال حاضر در دسترس در تمام استارباکس, مکان, اما شما می توانید آنها را در استارباکس با مجوز فروشگاه از جمله کسانی که در داخل مواد غذایی مکان و هدف فروشگاه ها در ایالات متحده به $16.25.

استارباکس گفته آپارتمان درمانی در بیانیه ای اعلام کرد: “ما می دانیم که مشتریان ما به دنبال کوچک لحظات شادی را در روز و در تابستان امسال ما در حال ارائه طیف وسیعی از رنگارنگ گیلاس—از تمبلرس برای سرامیک و لیوان و بیشتر—برای بالا بردن خود را به روز و تجربه استارباکس. لطفا درخواست خود را barista زمانی که شما وارد در محل مورد علاقه خود را برای در دسترس بودن.”

حتی بهتر خبر ؟ خریداران نیز کشف دیگر معلم با مضمون موضوعات از جمله آبی سرامیک لیوان سفر با سیب بر روی آن و یک لیوان سبز با دسته های سیب. حتی وجود دارد یک مینی سرامیک زینت با سیب, بیش از حد, اگر شما واقعا در تلاش برای تبدیل شدن به یک معلم پت و آنها را نشان می دهد آنها در حال اپل از چشم خود را.

با استفاده از جدید خود را معلم لیوان در فروشگاه نمی تواند اتفاق می افتد و در عین حال با توجه به روز و مطابق با پروتکل برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان در طول coronavirus بیماری همه گیر. “در حالی که ما باید به طور موقت متوقف شد, استفاده از, قابل استفاده مجدد فنجان معنی است که مشتریان را نمی تواند در خود شخصی فنجان پر شود barista ما ادامه خواهد داد به افتخار 10 درصد تخفیف برای مشتریانی که نشان می دهد شخصی خود را در جام در هنگام سفارش را” هرزه در استارباکس گفت: در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de