مهاجر: کرایه خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط ایالات متحده در دادگاه گفت:

دهلی نو:

راه آهن باید قطار را به عنوان و زمانی که دولت را در یک درخواست و مهاجران پرداخت نشده و کرایه دیوان عالی کشور گفت: امروز در یک سری از دستورات را برای کمک به رشته کارگران مهاجر که گرفتاری تبدیل به یکی از جاودانه تصاویر از 60 روز سراسر کشور مستند به کنترل coronavirus. راه آهن دادگاه نیز گفت: باید به ترتیب برای مواد غذایی و آب برای مهاجران به عنوان طولانی به عنوان آنها در قطار.

ایالات متحده سه قاضی نیمکت گفت: خود را مسئول نظارت بر ثبت نام از کارگران مهاجر و اطمینان حاصل شود که آنها در هیئت مدیره قطار یا اتوبوس. آنها باید همچنین ارائه مواد غذایی و آب به کارگران مهاجر که سرگردان در دولت است.

کارگران مهاجر در بر داشت راه رفتن به خانه باید بلافاصله انجام شود به پناهگاه و ارائه مواد غذایی و کلیه امکانات. تکمیل اطلاعات باید به اطلاع عموم برای همه نگران” قضات اضافه شده است.

دادگاه همچنین گفت که هیچ کرایه قطار یا اتوبوس باید شارژ از کارگران مهاجر. کرایه خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط متحده است.

مداخله دادگاه آمد در میان یک جنگ سیاسی بین مرکز و چند مخالفان حکومت متحده است. ماهاراشترا است که به خصوص تعداد زیادی از مهاجران بوده است و قفل شده است و در کشمکش با وزارت راه آهن پس از تعطیلات آخر هفته. در حالی که دولت متهم کرده است این مرکز از ساخت قطار موجود این مرکز مدعی آن است که قطار اما دولت انجام مشق شب خود را و یا ارائه شده به مسافران.

امروز کهنه وکلا Kapil Sibal و ایندیرا Jaisingh با اشاره به این که راه آهن داشت تنها عامل در 3 درصد ظرفیت و در زمان رای دادن را 3 ماه برای نقل و انتقال همه مهاجران.

“با توجه به سرشماری سال 1991 مهاجر کار شد و بیش از 3 کرور. تا سال 2020 این تعداد باید حدود 4 کرور. اگر آنها منتقل 91 لاخ مردم در 27 روز باید آن را یکی دیگر از 3 ماه به حمل و نقل استراحت” Kapil Sibal گفت.

دادگاه — که تا به حال در ابتدا خواسته یک سری از سوالات را به مرکز مورد, مواد غذایی, بودجه پناهگاه و کل تدارکات حمل و نقل — گفت: مشکل عمده این است که “حمل و نقل مهاجران و ارائه آنها را مواد غذایی”.

“اولین مشکل این است که حمل و نقل است. آنها در حال انتظار برای هفته ها و حتی پس از ثبت نام. هستند این افراد خواسته شده به پرداختن به هر گونه پول در هر مرحله ؟ چگونه است که دولت با پرداخت” قضات مورد سوال است.

“قبول کنیم که آن را نمی ممکن است برای حمل و نقل همه در همان زمان. اما مواد غذایی و سرپناه باید داده شود تا آنها می توانید حمل و نقل” دادگاه گفت.

این مرکز پس از ارائه آمار و ارقام مربوط قطار اجرا مهاجران منتقل می شود و وعده های غذایی ارائه شده گفت: “تعداد زیادی از مراحل گرفته شده توسط دولت و دیوان عالی کشور به طور کامل راضی در مورد آن قبلا”.

دادگاه بالا که در اوایل شنوایی حال سوال چگونه می تواند “متوقف کردن مردم از خواب در قطار آهنگ” گرفته بود تا این موضوع را زیر سوال بیش از آن امتناع به عمل در بحران و قوی دیدگاه توسط دادگاههای عالی مدرس و آندرا پرادش است.

در طول هفته گذشته یک سری از موارد گزارش شده از گرسنه و ناامید مهاجران غارت چرخ دستی های مواد غذایی مختلف در ایستگاه های راه آهن در سراسر کشور است. چندین مهاجران کشته شده اند و حال در قطار بدون آب و غذا در حرارت بسیار گرم. دیروز, تصویری دلخراش از یک کودک تلاش خود را از خواب بیدار مادر مرده ویروسی رفته بود.

نیز وجود داشته اند انبوهی از مردم که قادر به گرفتن بر روی قطار. هزاران نفر شده اند جمع آوری و خارج بمبئی ایستگاه راه آهن و تبدیل دور توسط پلیس به عنوان آنها شده اند قادر به ثبت نام خود در سیستم خدشه دار اشکالات.

جان بسیاری را گرفته به جاده خود را به پرداخت آخرین پنی برای خرید یک صندلی غیر قانونی کامیون و خودرو rickshaws. دیگران فقط باید ادامه داد و در بسیاری از سقوط نزدیک به خانه به علت گرسنگی و خستگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im