Jaipur-Hyderabad AirAsia Flight With 70 On Board Lands With Engine Shut

پرواز فرود 1.30 بعد از ظهر طبق برنامه ادامه گفت: (فایل)

دهلی نو:

یک حیدرآباد-محدود سقوط هواپیمای حامل 70 مسافران یک مشکل فنی در اواسط هوا و مجبور به انجام فرود اضطراری با موتور هواپیما خاموش است. فرود هواپیما با خیال راحت بودجه حامل در بیانیه ای گفت: بعد از اضافه کردن یک بازرسی دقیق وقوع است برای پیدا کردن چه چیزی اشتباه رفت.

“هواپیما VT-IXC عامل به عنوان i51543 از جیپور به حیدرآباد در 26 مارس سال 2020 مواجه می شوند یک موضوع فنی و انجام یک اقدام احتیاطی موتور خاموش شد. رسیدگی به وضعیت آرام در شیوه ای حرفه ای خدمه فرود در Shamshabad به عنوان برنامه ریزی شده” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

“ما در حال انجام بازرسی دقیق از این هواپیما. پس از اطلاع DGCA (اداره کل حمل و نقل هوایی عمران) ما در حال کمک در تحقیقات به ایجاد علت” به آن اضافه شده است.

پرواز فرود 1.30 بعد از ظهر طبق برنامه و مسافران برای سفر به بعد به بنگلور شد جایگزین در پرواز دیگر خبرگزاری PTI گزارش شده است.

این حادثه صورت گرفت و در روز دوم از سرگیری پرواز داخلی عملیات پس از دو ماه از coronavirus مستند.

“ما خلبانان و خدمه با تجربه هستند و به خوبی آموزش دیده برای مدیریت این شرایط” ایرآسیا گفت.

این مرکز اعلام کرد روز پنج شنبه گذشته که یک سوم از pre-مستند پروازهای داخلی عمل خواهد شد از دوشنبه. همه بین المللی برنامه ریزی تجاری مسافر پروازها به حالت تعلیق باقی می ماند. حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep پوری نشان داده است که پروازهای بین المللی می تواند شروع در ماه ژوئن.

وزارت بهداشت روز یکشنبه با صدور دستورالعمل برای مسافرت داخلی, مشاوره مسافران برای دانلود Aarogya Setu برنامه بر روی دستگاه های تلفن همراه خود و درخواست متحده برای اطمینان حرارتی غربالگری در نقطه خروج از فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه های. بدون علامت مسافران باید مجاز به سفر پس از اینکه از او خواسته به خود مانیتور برای 14 روز وزارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im