Is BJP-Nitish Kumar Tie-Up Intact? Answers Likely In Amit Shah's E-Rally

آمیت شاه مجازی رالی در هفته آینده انتظار می رود که برای قرار دادن به بقیه همه حدس و گمان در BJP-JDU داد.

دهلی نو:

اتحادیه وزیر Amit Shah آدرس مجازی رالی در هفته آینده انتظار می رود که برای قرار دادن به بقیه همه حدس و گمان در مورد BJP را داد با Nitish کومار و موقعیت خود را به عنوان چهره خود را برای سال آینده دولت در انتخابات است.

یک بخش از BJP احساس Nitish کومار نقاشی شده است بسیاری از انتقاد به دلیل دست زدن به کارگران مهاجر’ موضوع و که او می تواند یک اثر منفی بر روی BJP چشم انداز.

خودی گفت: برخی از رهبران ارشد بی جی پی با این حال احساس می کنید که آزادسازی وزیر در این مرحله ممکن است خطر ابتلا به ارزش اجتناب از به عنوان او هنوز هم لذت می برد محبوب پشتیبانی می کند.

Nitish کومار مخالفان در بی جی پی نیز شده بود آوازی پیش از Lok سبها انتخابات تمایلی به قبول تقاضای خود را از یک 50-50 صندلی را بدست آورد.

اما Amit Shah تا به حال نه تنها موافقت کرد که توزیع مساوی او نیز تا به حال ساخته شده آقای کومار چهره حزب در دولت است. این استراتژی تا به حال پرداخت شود و با اتحاد گسترده همه اما یکی از ایالت 40 Lok سبها صندلی.

بعد از انتخابات چند, آقای شاه شده است تا انطباق تبدیل کردن Janata Dal ایالات رئیس زمانی که او به دنبال متناسب نمایندگی از حزب خود در نظر وزرا اسکله در مرکز.

Miffed, Nitish کومار حال حاضر به پذیرفتن تک وزارت نیرو ارائه شده به حزب او.

این بار مخالفان خود در داخل BJP باید اشاره کرد به آقای کومار عدم تمایل به قبول دریافتی کارگران مهاجر و دولت او را 1000 روپیه کمک به آنها ادعا آن است که فقط یک مبلغ جزئي.

آقای کومار عدم تمایل به بازگرداندن دانش آموزان از راجستان کوتا و یا در جای دیگر در این کشور رفته است و نه از پایین به خوبی با این رای دهندگان آنها را نیز گفت.

در مورد موضع آقای کومار استدلال کرده بود که دولت نمی باید از این ظرفیت در نظر پزشکی زیرساخت و یا بودجه – شامل سنبله بزرگ در عفونت بود که امکان afer هجوم مردم از خارج از دولت است.

در ملاقات با نخست وزیر نارندرا او خواستار نه تنها بیشتر کیت های آزمایش و PPE کیت برای دولت پزشکان بلکه بودجه برای مقابله با دولت کشویی اقتصاد است.

Amit Shah است که انتظار می رود برای تنظیم کردن این حزب در مبارزات انتخاباتی در ایالت بیهار در هفته آینده با “مجازی رالی” که در آن به آدرس مردم از دولت از طریق ویدئو کنفرانس و Facebook live.

حزب را تعیین کرده است هدف از roping در “حداقل یک لاخ مردم در سراسر 243 مونتاژ قطعات در بیهار” به صورت ویدئو کنفرانس دولت BJP رئیس سانجی Jaiswal به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند.

برای مقابله با BJP دیجیتال تجمع Lalu Yadav Rashtriya Janata Dal برنامه ریزی شده است برای سازماندهی یک “Garib Adhikar Diwas” همان روز. این اعلام در Patna, Lalu Yadav و رهبر مخالفان Tejaswi Yadav گفت: مجازی رالی فقط “مسخره فقیر که دچار بیشترین طول مستند”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de