چهار سال لوز d’Luna کارو Quinteros-پیتز تا به حال شناخته شده تنها زندگی در یک صندلی چرخدار تا زمانی که در تابستان گذشته وقتی که مادر او را به خانه آورد روباتیک راه رفتن-آموزش دستگاه به نام Trexo.

“من هرگز فکر در یک میلیون سال است که روبات ها خواهد بود بخشی از زندگی من” گفت: کارو Quinteros-پیتز. “آن را مانند در یک ماه ما فقط دیدم که از گریه و جیغ و ناراحت بودن در بدن او در حال حاضر به تنها بودن بسیار محتوا و فقط راحت است.”

یکی دیگر از رباتیک تحرک راه حل های طراحی شده توسط یک گروه در Caltech رهبری هارون ایمز (ames). Exoskeletons اساسا راه رفتن روبات که می تواند بسته به. اگر چه آنها در حال حاضر می تواند هزینه های صدها هزار نفر از دلار ایمز می گوید آنها در یک نقطه اوج است که می تواند اجازه می دهد حجم تولید که می تواند هزینه های پایین.

“ما ریاضی. ما باید این علم است. ما تکنولوژی را به exoskeletons و دیگر کمک دستگاه ها به خانه های مردم در کوتاه مدت” ایمز گفت.

سازمان دیده بان ویدیو برای پیدا کردن که چرا صندلی چرخدار هنوز هم اصلی راه حل برای افراد با تحرک چالش و ببینید روبات است که می تواند در نهایت مختل فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de