How River Yamuna Cleaned Itself In 60 Days Of Coronavirus Lockdown

رودخانه Yamuna تبدیل شده تمیز کننده پس از Coronavirus مستند به اجرا گذاشته شد در 25 مارس.

دو ماه از Coronavirus مستند انجام داده اند چه پی در پی دولت نمی تواند در 25 سال با بیش از 5,000 تومان کرور روپیه در اختیار خود-تمیز کردن رودخانه Yamuna.

به عنوان فعالیت های صنعتی متوقف شده و دیگر فعالیت های تجاری آهسته در طول مستند رودخانه Yamuna تمیز خود را اجازه می دهد متعدد هند و پرندگان مهاجر به گله به آب آن. یکی می توانید ببینید در حال حاضر هند و پرندگان مهاجر مانند خاکستری و حواصیل Ibis و Storks جشن گرفتن ماهی است که بیش از حد دیده می شود شنا در رودخانه را واضح تر خواهد شد.

“من شده اند در ارتباط با Yamuna طرح اقدام پس از سال 2000 و من را دیده اند هرگز رودخانه این پاک است. سطح آلودگی را کاهش می دهد بیشتر و آب آن را می شود واضح تر در نزدیکی اتاوا; در اینجا آب از Chambal رودخانه بیشتر رقیق آلودگی. من شگفت زده هستم در اثر این مستند تا به حال در تمام رودخانه ها گفت:” دکتر Rajeev Chauhan حفاظت از محیط زیست افسر با موسسه حیات وحش هند-دهرادون که در حال مطالعه رودخانه Yamuna برای 30 سال گذشته.

تقریبا از 1400 متر در طول Yamuna جریان از طریق هفت متحده که در آن واحدهای صنعتی خود را تخلیه پساب عمدتا نشده به آن است. بین هاریانا را پنیپت و دهلی نو به تنهایی بیش از 300 واحد صنعتی تخلیه شده Yamuna ساخت آن را در این کشور آلوده ترین رودخانه. رودخانه میدارد تا 80 درصد از آلاینده ها در دهلی آگرا و ماتورا.

پیدا کردن توسط دهلی کنترل آلودگی کمیته نشان می دهد که در دهلی نو در مقایسه با قبل از مستند روز این رودخانه در حال حاضر تمیز کننده با حدود 33٪. علاوه بر این کمیته که آب بهبود بیشتر پایین در نزدیکی ماتورا.

“رودخانه تمیز خود را با استفاده از خود ظرفیت بیولوژیکی. در حال حاضر دولت نیاز به اطمینان حاصل شود که زباله های صنعتی است ریخته و به آن دوباره گفت:” دیوان Singh, محیط زیست و حفاظت از منابع طبیعی است که کار برای احیای آب بدن در دهلی نو به خصوص رودخانه Yamuna.

روز پس از کشور رفت و به مستند غیر منتظره تصاویری از پاک کننده رودخانه ها آسمان آبی و برف دربسته در محیط قله هیمالیا دیده می شود از نقاط مختلف شد ویروسی در اینترنت, برجسته اثر فعالیت های انسانی در محیط زیست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net