سیاستمداران مخالف در هنگ کنگ صحبت کرده اند تا در برابر پکن پیشنهاد امنیت ملی قانون برای شهرستان این ادعا که آن را نقض چین “وعده” از استقلال و آزادی به هنگ کنگ مردم است.

“من فکر می کنم ما در حال صحبت از یک بسیار مضطرب و عصبانی و وحشت زده در هنگ کنگ گفت:” امیلی لاو سابق حزب دموکرات عضو شورای قانونگذاری هنگ کنگ.

“شرکت های بزرگ نیز بسیار عصبی خود را از سرمایه گذاران عصبی هستند چرا که پکن در حال رفتن به سرکوب هنگ کنگ را به دور ما آزادی ما ایمنی شخصی ما قانون گفت:” CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز جمعه.

حزب دموکرات یکی از بزرگترین احزاب مخالف سیاسی در هنگ کنگ و سومین حضور در شورای قانونگذاری. لاو سابق رئیس حزب.

پکن اعلام کرد که پیش نویس امنیت ملی قانون در کنگره خلق ملی یک نشست سالانه چین بالا مقننه بدن است. این قانون که در پکن گفت: “بسیار لازم” را منع تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت تروریسم فعالیت و دخالت خارجی گزارش رویترز،.

ما در حال مبارزه برای استقلال و یا سرنگونی حزب کمونیست با زور و خشونت…

امیلی لاو

سابق عضو شورای قانونگذاری هنگ کنگ

گزارش ها از پیشنهاد قانون موجب فعال خواستار یک راهپیمایی اعتراض روز جمعه به طور بالقوه تجدید گسترده طرفدار دموکراسی تظاهرات که غرق این شهر برای بسیاری از سال گذشته — اما آمد به توقف با توجه به شیوع کروناویروس در آغاز این سال است.

هنگ کنگ است که حکومت تحت “یک کشور دو سیستم” سیاست که به شهر خود مختار قدرت تا حد زیادی جدا حقوقی و اقتصادی در چارچوب از چین و انواع آزادی ها از جمله محدود انتخابات حقوق. این یک چارچوب است که در محل قرار داده شد برای 50 سال بعد از این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به چین در سال 1997.

تظاهر کنندگان که پرچم است که می گوید: “Free هنگ کنگ. انقلاب در زمان ما” در تظاهرات روز 8 دسامبر 2019 در این شهرستان است.

آنتونی کوان | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

لاو گفت: تظاهرات نیست فشار برای هنگ کنگ برای استقلال از چین است.

“ما در حال مبارزه برای استقلال و یا سرنگونی حزب کمونیست با زور و خشونت” او گفت:.

“ما فقط می خواهیم دولت چین برای حفظ این وعده در سال 1984 چین و بریتانیا اعلامیه مشترک که در آن بریتانیا دست هنگ کنگ به چین تحت” یک کشور دو سیستم ” است که ما می توانیم حفظ کنیم رایگان شیوه زندگی تا 2047,” او اضافه شده است.

که احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری دیگر از سیاستمداران و فعالان است.

تانیا چان یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس از مدنی حزب گفت: معرفی پیش نویس قانون مشخص شده “غم انگیزترین روز در هنگ کنگ تاریخ است.”

“آن را تایید می کند یک سیستم” او به خبرنگاران گفت: در هنگ کنگ نشان می دهد پیش نویس قانون تخطی از “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

CNBC رسیده به دولت چین برای اظهار نظر در مورد سیاستمداران سخنان اما هنوز به شنیدن.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چه اتفاق خواهد افتاد در پایان 50 سال زمانی که سیاست انتظار بس در 2047 اما هنگ کنگ رهبر کری لام قبلا گفت: “یک کشور دو سیستم” سیاست می تواند همچنان فراتر از اولیه 50 سال است.

‘زمان برای پایان دادن به این همه’

در سرمقاله منتشر شده در جمعه, چینی, دولت و رسانه های جهانی بار تحت فشار قرار دادند پشت در انتقادات است که قانون پیشنهادی می رود در برابر “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

“بر خلاف پیش نویس قانون حرکت با هدف پیشگیری از نیروهای خارجی از دخالت در هنگ کنگ (هنگ کنگ) امور. این امر نیز جلوگیری از قدرت هنگ کنگ خبر داد. تصمیم خواهد دوباره یک محیط پایدار که در آن “یک کشور و دو سیستم’ اصل می تواند کار هموار” آن را بخوانید.

این سرمقاله همچنین سرزنش “داخلی و خارجی و نیروهای مخالف” برای “دستکاری حفره های امنیتی” در این شهرستان است.

“برای سال 2019 هنگ کنگ نیست لذت بردن از یک روز صلح آمیز. آن را مانند یک شهرستان در یک توسعه نیافته کشور را فرا گرفته در آشفتگی. فروشگاه ها و ایستگاه های مترو آسیب دیده و جاده مسدود شد و مردم بی گناه مورد حمله قرار گرفتند و سوخته است. دانشجویان بودند که مانع از حضور در کلاس درس ،

“با توجه به هرج و مرج هنگ کنگ به شدت کاهش یافت و در رتبه بندی جهانی است. در حال حاضر زمان برای پایان دادن به آن است.”

اما Lau — سابق مجلس — گفت: پیشنهاد قانون امنیت را نه تنها تحت تاثیر قرار هنگ کنگ مردم است. او گفت: آن را نیز تحت تاثیر تعداد زیادی از شهروندان خارجی و شرکت های چند ملیتی است که بهره مند از شهر آزادی است.

“من فکر می کنم در هنگ کنگ مردم را به, ما باید به ایستادن برای ما حقوق ما را مجبور به ایستادن برای اصول ما,” او گفت:. “اما من همچنین از جامعه بین المللی … به انجام کاری برای ما است.”

— CNBC Huileng قهوهای مایل به زرد و لیلیان وو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im