Coronavirus مستند: از فرودگاه بمبئی رسیدگی خواهد شد 50 پرواز روزانه است.

بمبئی:

به عنوان پروازهای داخلی از سر گرفته و در چندین فرودگاه در سراسر هند صبح امروز پس از دو ماه وجود دارد سردرگمی و هرج و مرج در فرودگاه دهلی نو بمبئی و نقل به عنوان یک تعداد زیادی از پروازها لغو شد و مسافران شکایت کرده است که آنها را هر گونه اطلاع رسانی از خطوط هوایی است.

82 پرواز از دهلی نو لغو شده اند با عصبانی مسافران در ترمینال 3 از دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی این ادعا که آنها مطلع نیست تا آخرین لحظه. مقامات فرودگاه گفت: لغو در حساب از چندین ایالت گفتن این مرکز که آنها نمی خواهد بود قادر به راه اندازی پروازهای توافق پیش از آن. این فرودگاه دهلی رسیدگی خواهد شد و در مجموع 125 خروج و 118 ورود امروز.

صحنه های مشابه بودند شاهد در Chhatrapati Shivaji International Airport in Mumbai با چندین مسافران دیده می شود نشسته در خارج از فرودگاه پس از پروازهای خود را لغو شدند.

در حالی که یک پرواز به پونا اول بود را از دهلی نو در 4:45 AM a پتنا-محدود پرواز اول خود را به پرواز از بمبئی در 6:45 AM.

بمبئی فرودگاه کشور دوم شلوغ ترین فرودگاه رسیدگی خواهد شد 50 پروازهای روزانه – 25 ورودی و خروجی 25.

“ما از رفتن به دهلی نو. به ما گفته شد که ما در اینجا وارد است که پرواز لغو شده است. یکی از مراقبت از مشتری کارکنان به ما گفت که وجود دارد یک پرواز که امشب اجرا می شود و ممکن است که ما موکول شده است. اما هیچ چیز تایید نشده” یک زن نشسته بر روی چمدان گفت NDTV.

او پرواز برنامه ریزی شده بود 11:05 am. پس مسافران می توانند تنها وب check-ins های هواپیمایی نمی تواند تایید کند که او می تواند پرواز بعدی به دهلی نو, او گفت:.

صف های طولانی دیده می شد در خارج از خروج ترمینال در بمبئی با مسافران در نظر گرفتن بیش از حد معمول برای ورود به فرودگاه به عنوان پرسنل امنیتی تا به حال به انجام حرارتی غربالگری و همچنین بررسی اگر هر مسافر تا به حال دریافت Aatogya Setu برنامه بر روی تلفن همراه خود را.

ماهاراشترا که در میان کشورهای که به دنبال زمان برای دوباره شروع پرواز در آن از نظر تعداد زیادی از coronavirus موارد – بالاترین در کشور – گفت: در آخرین لحظه که آن را به کار گیرند 25 پرواز را آف از بمبئی و 25 فرود در شهرستان. وزیر Uddhav Thackeray زودتر گفت: دولت نیاز به زمان بیشتری برای آماده شدن برای عملیات پرواز.

در فرودگاه چنای بیش از حد وجود دارد نا امید شدند که مسافران گفت: بلیط های خود لغو شده اند. “از مارس 15, ما اینجا گیر در تامیل نادو با توجه به مستند. ما رزرو سه بلیط بمبئی اما شب گذشته در حالی که رسیدن به اینجا ما بلیط پرواز لغو شد و هیچ کس پاسخ ما را در میز کمک. ما نمی دانیم که چه باید بکنید در حال حاضر” Viswanathan, یک مسافر به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

نه پرواز لغو شد در بنگلور را Kempegowda فرودگاه بین المللی.

این مرکز اعلام کرد روز پنج شنبه گذشته که یک سوم از pre-مستند پروازهای داخلی را به کار گیرند از امروز. همه بین المللی برنامه ریزی تجاری مسافر پروازها به حالت تعلیق باقی می ماند. حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep پوری نشان داده است که پروازهای بین المللی می تواند شروع در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de