ایالات متحده روز جمعه گفت: این امر اضافه 33 شرکت های چینی و موسسات اقتصادی لیست سیاه برای کمک به پکن جاسوسی در آن اقلیت اویغوری جمعیت و یا به دلیل روابط به سلاح های کشتار جمعی و چین نظامی.

وزارت تجارت ایالات متحده حرکت مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آخرین تلاش برای سرکوب شرکت هایی که کالا ممکن است پشتیبانی چینی فعالیت های نظامی و به مجازات پکن برای درمان آن از اقلیت مسلمان. آن را به عنوان حزب کمونیست حاکمان در پکن روز جمعه پرده برداری از جزئیات یک طرح برای تحمیل قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ.

هفت شرکت و دو نهاد ذکر شده بود برای بودن “همدستی در نقض حقوق بشر و نقض متعهد در چین کمپین سرکوب توده بازداشت خودسرانه بیگاری و بالا و فن آوری نظارت در برابر Uighurs” و دیگران, وزارت بازرگانی آمریکا در بیانیه ای گفت.

دو دوجین دیگر شرکت های دولتی موسسات و سازمان های تجاری اضافه شد برای حمایت از تهیه اقلام برای استفاده توسط ارتش چین, وزارت گفت: در بیانیه دیگری.

این لیست سیاه شرکت تمرکز بر روی هوش مصنوعی و شناخت بازار است که ایالات متحده شرکت تراشه مانند Nvidia و اینتل شده اند به شدت سرمایه گذاری در.

در میان شرکت های به نام است NetPosa یکی از چین معروف ترین AI شرکت که تشخیص صورت فرعی است که در ارتباط با نظارت از مسلمانان است.

Qihoo360 عمده امنیت سایبر شرکت گرفته شده خصوصی و delisted از نزدک در سال 2015 به تازگی عناوین ساخته شده برای این ادعا آن را به حال شواهدی وجود دارد که سازمان سیا هک ابزار استفاده شد به هدف چینی ها در بخش حمل و نقل هوایی.

وزارت بازرگانی گفت: آن را با اضافه کردن شرکت ها و موسسات به آن “نهاد لیست” که محدود فروش ایالات متحده کالا به آنها حمل می شود و برخی بیشتر محدود اقلام ساخته شده در خارج از کشور با ایالات متحده محتوا و یا فن آوری است. شرکت ها می توانند برای درخواست مجوز به فروش, اما آنها باید با غلبه بر فرض انکار است.

Softbank گروه پارسیان-حمایت CloudMinds نیز اضافه شده است. این عمل یک سرویس مبتنی بر ابر برای اجرای روبات مانند یک نسخه از فلفل یک ربات انسان نما با قابلیت ارتباطی ساده. این شرکت مسدود شده بود در سال گذشته از انتقال فن آوری و یا اطلاعات فنی از آن ایالات متحده واحد به دفاتر خود در پکن گزارش رویترز در ماه مارس است.

هوش مصنوعی ربات توسط CloudMinds است بر روی صفحه نمایش در نخستین روز از رقابت های بین المللی ربات نشان می دهد تا سال 2018 در نمایشگاه ملی و مرکز کنوانسیون در تاریخ 4 ژوئیه 2018 در شانگهای چین است.

سرویس خبری چین

Qihoo, NetPosa و CloudMinds نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

Xilinx که باعث می شود برنامه ریزی تراشه گفت: حداقل یکی از مشتریان خود در این لیست که به آن معتقد است کسب و کار تاثیر ناچیز خواهد بود.

“Xilinx است آگاه از ارسال های اخیر به وزارت بازرگانی این نهاد فهرست و ارزیابی پتانسیل کسب و کار تاثیر” این شرکت اعلام کرد. “ما مطابق با هر جدید وزارت بازرگانی ایالات متحده” قوانین و مقررات است.”

لیست جدید به دنبال یک شبیه اکتبر 2019 عمل هنگامی که تجارت اضافه شده 28 چینی امنیت عمومی ادارات و شرکت ها — از جمله برخی از چین بالا هوش مصنوعی راه اندازی و نظارت تصویری شرکت Hikvision — ایالات متحده تجارت blacklist بیش از درمان اویغوری مسلمانان است.

این اقدامات به دنبال همان طرح استفاده شده توسط واشنگتن در تلاش خود را برای محدود کردن نفوذ Huawei Technologies برای آنچه در آن می گوید به دلایل امنیت ملی. هفته گذشته تجارت در زمان عمل را امتحان کنید به بیشتر قطع Huawei دسترسی به chipmakers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im