China's 'Bat Woman' Warns Coronavirus Is Just Tip Of The Iceberg

شیعه Zhengli گفت: اگر ما مطالعه ویروس های ناشناخته وجود دارد می تواند یکی دیگر از شیوع بیماری است.

برجسته

  • شیعه Zhengli است virologist مشهور برای کار بر روی coronavirus در خفاش ها
  • او خواستار همکاری بین المللی در مبارزه با بیماری های همه گیر
  • آن را “بسیار تاسف بار” در هنگام علوم سیاسی او گفت:

شیعه Zhengli یک virologist مشهور برای کار بر روی coronavirus در خفاش ها در مصاحبه ای گفت: در چینی تلویزیون دولتی است که ویروس ها در حال کشف در حال حاضر “فقط نوک کوه یخ” و خواستار همکاری بین المللی در مبارزه با بیماری های همه گیر.

شناخته شده به عنوان چین را “بت زن” معاون مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی گفت: تحقیقات به ویروس ها نیاز دانشمندان و دولت ها به طور شفاف و تعاونی و که آن را “بسیار تاسف بار” در هنگام علوم سیاسی.

“اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از انسانها از درد و رنج از بیماری های عفونی شیوع ما باید در پیش بگیرند از این ویروس های ناشناخته انجام شده توسط حیوانات وحشی در طبیعت و ارائه هشدارهای زودهنگام,” شیعه گفت CGTN. “اگر ما به مطالعه آنها وجود دارد احتمالا می تواند یکی دیگر از شیوع بیماری است.”

او در مصاحبه با کانال تلویزیون CGTN همزمان با آغاز کنگره خلق ملی یک نشست سالانه در چین رهبری در پکن. در این سال شرکت ملی صنایع پتروشیمی می آید به عنوان کشور رابطه با آمریکا تبدیل به طور فزاینده چیز ساییده و با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر امور خارجه مایکل Pompeo هر دو گفت coronavirus جهان گسترده است و به احتمال زیاد مربوط به ووهان آزمایشگاه.

چین اتهامات را رد کرد. شیعه گفته است که ویژگی های ژنتیکی از ویروس ها او را با کار مطابقت ندارد و کسانی که از coronavirus كردن در انسان است. در پست های رسانه های اجتماعی او نوشت و او را “سوگند در زندگی من” همه گیر تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او lab. در مصاحبه دیگری با CGTN بیش از آخر هفته مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی وانگ Yanyi گفت: این ایده که این ویروس فرار از آزمایشگاه بود “خالص ساخت.”

شیوع آلوده بیش از 5.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 345,000.

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de