China To Repatriate Its Citizens From India As Coronavirus Cases Rise

این عودت شهروندان را مجبور به پرداخت هزینه برای بلیط پرواز (فایل)

دهلی نو:

چین پیشنهاد کرده است برای بازگرداندن شهروندان خود را که می خواهید به بازگشت به خانه. روز دوشنبه یک اخطار در ماندارین قرار داده شد تا در وب سایت سفارت چین درخواست کسانی که مایل به بازگشت به خانه برای رزرو بلیط در ویژه پرواز در هزینه های خود را.

“از طریق یکپارچه ترتیب از وزارت امور خارجه و ادارات مربوطه چینی دیپلماتیک و کنسولی ماموریت در هند خواهد شد کمک به دانشجویان بین المللی در هند, گردشگران, کسب و کار موقت بازدید کنندگان که با مشکلات و نیاز فوری به یک موقت پرواز بازگشت به خانه به چین” متوجه بخوانید.

حرکت در یک زمان می آید زمانی که چینی و هندی سربازان شده اند skirmishing در هند و لاداخ.

چینی سفارت متوجه مشترک دستورالعمل های دقیق در مورد اقدامات ایمنی مورد نیاز توسط کسانی که انتخاب کردن به بازگشت است. تنها کسانی که نمی گرفتن عفونت و یا هیچ علائم کروناویروس مانند تب یا سرفه اجازه خواهد داشت و آنها را مجبور به قبول تمام قرنطینه و بیماری پیشگیری ترتیبات چین گفت.

هند امروز لمس 10 موقعیت در لیست top 10 ملل آمار بسیار عفونی ویروس پس از چهار روز از رکورد های در تعدادی از موارد است.

کشور ثبت شده 6,977 جدید بیماران در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع به حدود 1.38 لاخ موارد است. تعداد COVID-19 مرتبط با مرگ و میر عبور کرده 4,000 علامت پس از 154 بيمار فوت در یک روز.

افزایش در تعداد موارد در هند می آید در میان تسهیلات توسط دولت دو ماه پس از سراسر کشور مستند اعلام شد نخست وزیر نارندرا.

Coronavirus که برای اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر به بیش از 190 کشور آلوده کردن بیش از 54 لاخ مردم و هزینه 3.4 لاخ زندگی می کند. هند تا به حال تخلیه حدود 700 سرخپوستان از ووهان در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de