پیاده پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در امتداد خیابان به عنوان یک صفحه نمایش پخش زنده رئیس جمهور چین در کنگره ملی خلق در پکن چین در جمعه 22 مه سال 2020 است.

بلومبرگ

ایالات متحده باید جلوگیری از اتلاف وقت در مبارزه با کروناویروس و کار با چین برای مبارزه با آن به جای دروغ پراکنی و حمله به این کشور دولت چین دیپلمات ارشد وانگ یی روز یکشنبه گفت:.

چین و آمریکا روابط را nosedived پس از شیوع کروناویروس جدید با دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین بارها و بارها تجارت barbs بیش از مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر به خصوص ایالات متحده اتهامات از پوشش یو پی اس و عدم شفافیت.

دو اقتصاد را نیز درگیر شدند بیش از هنگ کنگ, بشر, حقوق تجارت و ایالات متحده پشتیبانی برای چینی-ادعا تایوان.

دولت عضو شورا وانگ سخنرانی سالانه خود را در کنفرانس خبری در حاشیه چین, مجلس, ابراز همدردی عمیق خود را به ایالات متحده برای این بیماری همه گیر که در آن مرگ و میر است که انتظار می رود به پیش افتادن از 100,000 در روزهای آینده بیشترین تعداد هر کشور است.

“متاسفانه در علاوه بر این به مواج coronavirus, سیاسی, ویروس, نیز, پخش, در, ایالات متحده است. این سیاسی ویروس است که با استفاده از هر فرصتی برای حمله و لام چین گفت:” وانگ است که در چین به وزیر امور خارجه.

“برخی از سیاستمداران نادیده گرفته اند اساسی ترین حقایق و جعل دروغ های بسیاری در مورد چین و رسم بیش از حد بسیاری از توطئه” او اضافه شده است.

“من می خواهم به اینجا می گویند: نمی اتلاف وقت با ارزش دیگر و نادیده گرفتن زندگی” وانگ گفت.

“چه چین و ایالات متحده نیاز به انجام است برای اولین بار از یادگیری از یکدیگر و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر و کمک به هر کشور مبارزه با آن است.”

چین و ایالات متحده نیز نیاز به شروع به هماهنگی کلان سیاست های مربوطه خود را در اقتصاد به عنوان به خوبی به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان ،

چین باقی مانده آماده به کار با ایالات متحده در روح همکاری و احترام متقابل وانگ گفت: “وقتی پرسیده شد که اگر چین و آمریکا روابط بیشتر را بدتر کند.

“چین همواره به حمایت است که به عنوان بزرگترین کشور در حال توسعه و بزرگترین کشور توسعه یافته هر دو از ما تحمل یک مسئولیت بزرگ برای جهان صلح و توسعه” او گفت:. “چین و ایالات متحده به دست آوردن ایستاده از همکاری و از دست دادن از رویارویی است.”

‘بی رویه قضایی’

ماه گذشته در ایالت میسوری شد اولین دولت ایالات متحده به شکایت دولت چین بیش از آن در دست زدن به کروناویروس گفت: چین در واکنش به شیوع است که سرچشمه در شهر ووهان آورده ویرانگر اقتصادی ضرر و زیان به دولت است.

وانگ گفت: چنین پرونده های حقوقی فاقد هر گونه پایه و اساس قانونی. “چین از امروز است که چین از یک قرن پیش است و نه جهان,” او اضافه شده است.

“اگر شما می خواهید به تجاوز به چین حاکمیت و کرامت با بی رویه قضایی و گرفتن میوه ها از کار سخت از مردم چین من می ترسم این افکار پوچ و شما تنها تحقیر خودتان است.”

وانگ همچنین ارائه پشتیبانی قوی خود را برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) و رئیس آن Tedros Adhanom Ghebreyesus مکرر اهداف از ایالات متحده انتقاد.

“برای حمایت از این که برای حمایت از صرفه جویی در زندگی. این است که انتخاب هر کشور با وجدان باید,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن که متهم آژانس بودن “چین محور”, تهدید کرده است به طور دائم متوقف کردن کمک های مالی به چه کسانی و به تجدید نظر در کشور خود را برای عضویت در این سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im