کارگران مونتاژ وسایل نقلیه در درجه اول برای بازار داخلی در یک کارخانه توسط دایملر-BAIC موتور سرمایه گذاری مشترک پکن بنز خودرو (BBAC).

ساناز چنگ | CNBC

پکن — برای بسیاری از کسب و کار تنظیم زنجیره تامین در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی گسترش از چین لزوما خروج برخی از تحلیلگران می گویند.

از آنجا که این بیماری Covid-19 اولین ظهور در اواخر سال گذشته در شهر ووهان مستندات در فعالیت های کسب و کار آغاز شد که در جهان به دومین اقتصاد را باید برجسته چقدر مهم نقش چین در تولید جهانی محصولات اعم از اسباب بازی های کودکان به دارو.

“این یک بیدارباش برای تقریبا هر شرکت” جری Mattios کارشناس معاون رئیس جمهور در Bain گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته است. “تعداد یک مورد در دستور کار است, ‘چگونه می توانم ایجاد انعطاف پذیری در زنجیره تامین?'”

یک جزء کلیدی از استراتژی که در حال ساخت انعطاف پذیری — توانایی تغییر سرعت های مختلف تولید منابع در پاسخ به آینده چالش های Mattios گفت.

“ما در حال رفتن به چین خشک در تولید همه ناگهانی,” او گفت:. “بزرگ (بخش) از صادرات ظرفیت تولید است که چین تا به حال به طور بالقوه می تواند تغییر خارج از چین اما بسیاری از این ظرفیت برای مصرف داخلی در چین, اقامت در چین است.”

این کشور آسیایی برای 35 ٪ از تولید جهانی خروجی McKinsey Global Institute اشاره در گزارش تابستان گذشته. این کشور همچنین تبدیل شدن به بزرگترین بازار در جهان برای بسیاری از محصولات مانند خودرو و کالاهای لوکس و گوشی های تلفن همراه, حسابداری برای حدود 30 درصد یا بیشتر از مصرف خود را در سراسر جهان مک کینزی گزارش اضافه شده است.

در نهایت که در آن ما در حال رفتن به بیشتر تکه تکه تولید بسیاری از کارخانه های کوچک از جهان است.

جری Mattios

کارشناس معاون رئیس جمهور در Bain

Covid-19 آلوده بیش از 5.4 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 345,000 نفر از جمله بیش از 4,600 در چین است. همه گیر مختل جهانی جریان کالا که در برخی از صنایع در حال حاضر تغییر در نور از ایالات متحده-چین تجارت تنش و ارزان تر از هزینه های نیروی کار در کشورهای در خارج از چین است.

در تلاش برای کنترل این ویروس بیش از نیمی از چین تمدید قمری تعطیلات سال جدید حداقل یک هفته است. این مناطق اختصاص 90 درصد از صادرات کشور با توجه به CNBC محاسبات از اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات است.

از منظر کسب و کار ساختمان ارتجاعی زنجیره تامین در پی coronavirus نیز به معنی به رسمیت شناختن است که یک بیماری همه گیر می تواند رخ دهد در هر نقطه گفت: چگونه Jit Lim یک مدیر عامل با شرکت مشاوره Alvarez & Marsal. Lim مستقر در شانگهای و با تمرکز بر مدیریت زنجیره تامین.

او با اشاره به این که تصمیم به حرکت تولید نیاز به برنامه ریزی بلند مدت و تعهد است و نه چیزی است که اتفاق می افتد یک شبه به خصوص به عنوان کسب و کار سعی کنید برای صرفه جویی در هزینه های آنها به عنوان مبارزه در رکود اقتصادی.

“چین است که هنوز هم بسیار جذاب و در کل زنجیره تامین, راه حل” Lim گفت. “وجود دارد تعداد بسیار کمی از کشورهای جهان که در آن شما می توانید تقریبا همه چیز شما نیاز به ساخت چیزی … نیروی کار و بلوغ استعداد استخر در اطراف است که هنوز هم بسیار جذاب در چین است.”

هنوز هم یک عامل کلیدی است که می تواند بر زنجیره تامین است, سیاست Lim گفت: با توجه به این تغییرات لزوما نتیجه در بیشتر کسب و کار و بهره وری.

سیاسی رانندگان در همه طرف

فقط به عنوان برخی از کشورها در حال اعمال فشار شرکت به ترک چین و بازگشت به کشورهای خود در پکن است که ساختمان آن مورد که چرا شرکت ها باید باقی بماند.

در کنفرانس های مطبوعاتی این ماه مقامات چینی تاکید کرده اند که جذابیت خود را در بازار به کسب و کار.

اقتصاد چین قرارداد 6.8 درصد در سه ماه اول سال با صادرات ياوه 11.4 درصد در یوان نظر. ثانویه و یا تولید بخش اختصاص 27.6 درصد از مشاغل در سال 2018 در بیش از 214 میلیون, با توجه به داده های رسمی.

مقامات نیست سهم یک رشد هدف برای سال در بسیار پیش بینی سالانه مجلس در جلسه روز جمعه. یک روز پیش سخنگوی کنگره ژانگ Yesui گفت که کسب و کار خارجی شده اند خروج از کشور در یک راه اصلی و که آمریکا و چین باید با هم کار کنند برای باز کردن زنجیره تامین و رشد جهانی.

در ماه آوریل صادرات غیر منتظره بازگشت بیش از 8% در یوان نظر به بازگشایی کارخانه با عجله به انجام سفارشات به خصوص برای تجهیزات پزشکی.

مرزی مالی پرداخت پلت فرم Payoneer که با این نسخهها کار با e-commerce فروشندگان دیدم یک “انفجار” در فعالیت های کسب و کار در ماه مارس است که trickled به ممکن است با توجه به جیمز هوانگ, Payoneer معاون رئیس جمهور و مدیر کشور برای چین بیشتر است.

هوانگ انتظار تغییر در رفتار مصرف کننده خواهد شد درایو بیشتر در خریدهای آنلاین است. او گفت که او هنوز هم با احتیاط در کوتاه مدت اما کاملا با اعتماد به نفس در مورد رشد برای میان مدت.

چالش برای رشد آینده

در حالی که چین ممکن است برای اولین بار اقتصاد برای خروج از اقتصادی مستند کشورهای دیگر ممکن است آماده برای خرید در یک راه بزرگ است. حتی مقامات چینی محتاط باقی می ماند.

“با گسترش جهانی ویروس تقاضا در بازار بین المللی به شدت کاهش یافته است و چین مواجه چالش های بی سابقه ای در خارج از کشور تجارت” تجارت وزیر زونگ شان به خبرنگاران گفت: هفته گذشته با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

فشار سیاسی در کسب و کار بین المللی عملیات نیز به نظر می رسد تنها به رشد و موشکافی بیشتر در نقش چین در بازارهای جهانی می تواند سرعت بخشیدن به تنوع. بقیه جهان تبدیل شده است و بیشتر وابسته به چین در حالی که این کشور تبدیل شده است بیشتر خود به اندازه کافی آن را به عنوان تلاش می کند به تکیه بیشتر بر مصرف داخلی برای رشد همان مک کینزی گزارش تابستان گذشته در بر داشت.

“ما شروع به دیدن مناطق جدید در سراسر جهان مکان های جدید در سراسر جهان شروع به رشد ظرفیت تولید … که آنها را در گذشته” Bain را Mattios گفت: با اشاره به اروپا و به طور خاص است.

“در نهایت که در آن ما در حال رفتن به بیشتر تکه تکه تولید بسیاری از کارخانه های کوچک جهان” Mattios گفت: به جای این ایده از “کارخانه برای جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im