روز یادبود است غیر رسمی شروع از تابستان است اما پارک های آب در حال خشک, پارک های تفریحی در حال توقیف و پارک های ملی هستند و تنها به آغاز بازگشایی شده است.

برای هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک است که تکیه گردشگری آنها امیدوارند که آمریکایی ها آماده خواهد شد برای ریخت و پاش در تعطیلات تابستان یک بار دیگر — امرار معاش خود را بر روی آن بستگی دارد.

“هر روز این کسب و کار می تواند باز نمی شود بسیار مهم است” گفت: هایدی هس جمهور از بولتون اتاق بازرگانی در نیویورک دریاچه جورج منطقه رفت و آمد مکرر.

هس صاحب شمع کلبه است که در کسب و کار نزدیک به 70 سال گفت: او تلفن شده است زنگ خاموش قلاب از کسانی است که می خواهند به فرار از خانه های خود را پس از بیش از دو ماه housebound.

“از آن شده است یک زمان به چالش کشیدن اما هنوز هم وجود دارد که خوش بینی آن را نمی گم تابستان,” او گفت:.

هایدی هس صاحب کلبه شمع در بولتون در نیویورک گفت: مشتریان در حال اضطراب به خارج شدن از خانه خود را پس از housebound برای ماه می باشد.

منبع: هایدی Bess

در ناب شهر رفت و آمد مکرر از دریاچه جورج همین Roessler در حال برنامه ریزی در افتتاح متل و کلبه در روز جمعه. شمال Ho 25-اتاق اشغال رفت و آمد مکرر پر کرده است هشت اتاق برای آخر هفته روز یادبود. به طور معمول در این زمان او تبدیل به دور مشتریان.

“من بسیار ضربه زننده در مورد مصرف مردم من نمی دانم,” او گفت:.

اشغال پایین در حدود 30% تا 35% در ماه ژوئیه و اوت با توجه به قطعیت گفت Roessler.

“همه چیز در حال تغییر است روزانه” او گفت: در مورد قوانین و مردم تمایل به تعطیلات دوباره.

Roessler تغییر نکرده خود را قیمت گذاری اما او تغییر کرده است خود را لغو سیاست برای اطمینان از مهمانان خود می توانید به عقب در هر زمان بدون جریمه. او به شدت ضد عفونی اتاق, افزایش علامت است و نیاز به مهمانان به پوشیدن ماسک هنگامی که در عرض 6 پا از دیگران است. Roessler گفت: این عدم اطمینان شده است که بسیار دشوار است اما او در تلاش برای ماندن در خوش بینانه برای تابستان.

“من می توانید این تابستان یک مجسمه نیم تنه اما نه در تابستان آینده” او گفت:.

به طور معمول در این زمان همین Roessler است دور تبدیل مشتریان. امروز 25 اتاق اشغال متل پر کرده است 8 اتاق در طول روز یادبود تعطیلات.

منبع: همین Roessler, Northwood, هتل

در Catskills منطقه تاب, مزرعه اسب نیست یکی از آنهایی که خوش شانس قادر به باز کردن در زمان برای تعطیلات روز یادبود.

“ما در 10 هفته از بسته شدن” گفت: صاحب استیو Turk. “ما در حال خونریزی در حال حاضر به عنوان بسیاری از مهمان نوازی.”

در مرتع پرورش احشام شده است بی سر و صدا آماده سازی خود برای اواسط تا اواخر ماه ژوئن ، Turk گفت که او تا به حال به اخراج 300 کارمند دارد.

“این بسیار دردناک دوره از زندگی ما,” او گفت:.

Turk خوشبین است که همه چیز می تواند به نوبه خود در اطراف, اما او تخمین می زند ژوئیه و اوت رزرو در مورد 50 ٪ تا 60٪. هنگامی که آنها دوباره او قصد دارد تنها در عمل 50 درصد ظرفیت ،

تاب مزرعه اسب در Catskills منطقه است که در آن 10 هفته از بسته شدن. آنها برنامه ریزی برای بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در اواسط تا اواخر ماه ژوئن.

منبع: تاب مزرعه اسب

سواحل boardwalks و دریاچه ها در نیوجرسی در حال برنامه ریزی برای باز کردن در روز جمعه اما بسیاری از سواحل باز خواهد شد تنها به ساکنان. نجات غریق خواهد شد با پوشیدن ماسک و beachgoers نیاز اجتماعی به دور است.

شهر نیویورک به طور معمول در تابستان نقطه داغ است هنوز شهر ارواح. برادوی را نشان می دهد و موزه ها. خیابان پنجم است, پر از خالی, مغازه و خیابان نبود و شلوغی که مترادف با سیب بزرگ است.

در سال گذشته در این زمان 43 میلیون آمریکایی برنامه ریزی برای سفر با ماشین برای یادبود روز تعطیلات. برای اولین بار در 20 سال AAA است نه صدور یک روز یادبود سفر هوا به دلیل Covid-19 همه گیر ساخته شده است آن را دشوار است به منظور برآورد.

“اجتماعی فاصله دستورالعمل هنوز در عمل این تعطیلات آخر هفته را به مسافرت حجم است که به احتمال زیاد به یک رکورد کم” گفت: پائولا Twidale معاون ارشد رئیس جمهور از AAA سفر. اما AAA گفت: خود را آنلاین رزرو شده اند افزایش فروتنی نشانه آن است که آمریکا و اعتماد به نفس است که به آرامی در حال بهبود است. هنگامی که آن را بی خطر است برای سفر, AAA پیش بینی گردشگران را ترجیح می دهند آمریکا مقصد.

“مردم در حال رزرو بیشتر تفریحی است که شما می توانید به درایو” گفت: Yatin Patel, بنیانگذاران Reservations.com.

او گفت: بیشترین نرخ هتل ها تا حدود 20% در حال حاضر و بسیاری را ساخته اند تغییرات بزرگ به خود لغو سیاست.

“ما احتمالا رفتن به یک شرکت بزرگتر بعد از این همه. مردم خسته از نشستن در خانه” او اضافه شده است.

کمپینگ جهانی مدیر عامل مارکوس Lemonis که یکی از بزرگترین RV شرکت ها در کشور گفت: وب سایت در حال دیدن میلیون ها بازدید در روز است.

“از نظر ترافیک وب سایت آن را به طور قابل توجهی به اندازه 30% و ما شاهد این هستیم که تبدیل به یک خریدار اولین بار است که ما هرگز قبل از دیده می شود,” او گفت که او ممکن است درآمد تماس بگیرید.

در عین حال بسیاری از کشورها هنوز هم منع فعالیت های کمپینگ و پارک دولت فقط در آغاز بازگشایی شده است.

Airbnb ” است که در آن شاهد رشد فوق العاده ای در مردم علاقه مند در کابین. کابین دوم بیشترین جستجو نوع قرارداد توسط مهمان در ایالات متحده این شرکت گفت: با 20% هفته بیش از هفته رشد. رده رتبه ششم در سال گذشته است.

برای اوقات فراغت بیشتر مردم جدا برای لذت بردن از شگفتی های طبیعت است.

با توجه به وزارت امور خارجه نیویورک از محیط زیست, حفاظت شکار و ماهیگیری مجوز در حال دیدن افزایش می دهد. درآمد حاصل از این گواهینامه ها و مجوزها هستند تا نزدیک به 10% در سال 2020 به عنوان مردم بیشتر نگاه کنید به خارج شدن از خانه خود را.

افشا: کمپینگ جهان مارکوس Lemonis میزبان از CNBC “سود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im