ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آمازون سالانه نخست روز است مانند کریسمس در ماه جولای. ليزينگ اقلام مانند الکترونیک و لوازم خانگی به شدت با تخفیف و قیمت آن آیتم های تصادفی طولانی در لیست علاقه مندی های خود شده اند کاهش در نیمه و یا گاهی اوقات حتی بیشتر.

اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آمازون تصمیم گرفته است برای فشار به نخست بعد برگشت تا سپتامبر با این امید که این شرکت خواهد شد در یک مکان بهتر برای مدیریت جرم محموله های غیر ضروری آیتم سقوط وال استریت ژورنال گزارش.

آمازون “دو-روز حمل و نقل” قول می دهم برای اعضای نخست آزمایش شده توسط pandemic با تاخیر مکرر و طولانی تر حمل و نقل بار. هر چند آمازون در حال حاضر اجازه می دهد نامحدود محموله های غیر ضروری کالا به انبارهای دیده بان بازار اشاره می کند.

به گزارش رویترز نخست روز تاخیر خواهد شد در نتیجه آمازون ذخایر از حدود 5 میلیون اضافی دستگاه های الکترونیکی این شرکت انتظار می رود به فروش هر چه زودتر. دستگاه های محبوب مانند اکو سخنران برنامه با صدای کنترل شده “الکسا” یکی از ویژگی های همیشه در تقاضای بالا و در حال حاضر وجود دارد بیشتر خواهد شد از آنها را به فروش در روز نخست این سال است.

آمازون همیشه نگه می دارد تاریخ های واقعی از نخست روز (معمولا دو روز) راز تا یک یا دو هفته قبل از این رویداد پس هیچ نکات در عین حال به عنوان زمانی که نخست روز را به زندگی می آیند سپتامبر. و باز هم بسته به دولت از همه گیر حتی سپتامبر تاریخ ممکن است تغییر کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im