After June 6, Empty Middle Seats On Special Air India Flights: Top Court

دیوان عالی کشور گفت: هوایی هند می تواند پرواز با وسط صندلی های اشغال شده تنها برای 10 روز آینده

دهلی نو:

ویژه پروازهای بین المللی به بازگرداندن سرخپوستان باید در وسط صندلی خالی دیوان عالی کشور گفت: امروز اظهار نظر که آن را “حس مشترک” که اجتماعی فاصله مهم است به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus. وسط صندلی رزرو در هوا هند پرواز اجازه خواهد داشت فقط تا 6 ژوئن. دادگاه همچنین اشاره کرد که دولت باید بیشتر نگران سلامت شهروندان به جای سلامت خطوط هوایی تجاری است.

دیوان عالی کشور اظهارات هر چند تنها در پروازهای بین المللی نیز بالا بردن سوال در مورد عملیات داخلی که دوباره امروز با تمام صندلی ها اشغال شده است.

“این حس مشترک است که حفظ اجتماعی فاصله مهم است. در خارج وجود دارد باید اجتماعی فاصله حداقل شش فوت, آنچه در مورد داخل هواپیماهای” رئیس دادگستری SA Bobde گفت هوایی هند است که عامل “Vande بهارات” پرواز از مه 7 به سرخپوستان رشته در خارج از کشور به دلیل ویروس خاموش شدن ناگهانی.

هوایی هند خلبان Deven Yogesh Kanani حال با نزدیک شدن به دادگاه عالی بمبئی گفت: یک دایره توسط اداره کل هواپیمایی کشوری در تاریخ 23 مارس برای نگه داشتن وسط صندلی خالی بود که به دنبال هوایی هند برای خاص خود را پرواز. هوایی هند گفته بود دادگاه عالی که DGCA سفارش شده بود جایگزین آخرین قوانین قرار توسط دولت است. دادگاه عالی تصویب موقت به منظور در برابر فروش وسط صندلی در پرواز.

هوایی هند و دولت پس از آن درخواست فوری نشسته دیوان عالی کشور که شنیده می شود این مورد در تعطیلات عید.

صحبت از طرف حامل های ملی و دولت و وکیل کلی Tushar مهتا گفت: دیوان عالی کشور که بهترین تمرین تست شده است و قرنطینه “نه صندلی تفاوت”.

آقای مهتا گفت: این تصمیم به خالی وسط صندلی گرفته بود پس از جلسه با کارشناسان. او همچنین گفت: برنامه سفر خانواده ها با هم رفت و آمد بوده است مختل شود زیرا کسانی که در وسط صندلی تا به حال به خارج از لود می شود.

“چگونه می تواند به شما می گویند آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار مسافر? را ویروس می دانند که آن را در هواپیما و آن را قرار است به آلوده? انتقال وجود دارد خواهد بود اگر شما در حال نشسته در کنار یکدیگر” رئیس دادگستری مورد سوال است.

هنگامی که گفته شده توسط دولت که رزرو انجام شد تا ژوئن 6, دادگاه گفت: “برای آینده تاریخ – اگزوز تمام رزرو و پرواز در مرکز صندلی. پس از آن پرواز نمی هر کسی در مرکز صندلی.”

دیوان عالی کشور نیز گفت: دولت می تواند با تغییر قوانین خود را در حالی که در این مورد بود در دادن تصمیم گیران راه بازسازی دستورالعمل های خود را در پرواز. “ما آن را روشن است که مدیر کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) رایگان است برای تغییر هر هنجارهای او ممکن است در نظر لازم در دوران تعلیق از این موضوع در جهت منافع عمومی ایمنی و سلامت مسافران به جای تجاری ملاحظات گفت:” دادگاه.

دادگاه همچنین خواستار بالا دادگاه برای تصمیم گیری در این مورد بر ژوئن 2 و شامل پروازهای داخلی در آن جلسه اگر آن را می خواستم.

در هفته گذشته هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری تا به حال نگذاشته نگه داشتن وسط صندلی خالی برای پروازهای داخلی است که از سر گرفته امروز با اشاره به این که کرایه هوا خواهد شلیک کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de