ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما خودتان فرار به اوایل قرن 20th زبان انگلیسی روستا از راه “Downton Abbey” binges این روزها? شما به تنهایی نیست. عاشقانه! درام! بانوی سیبیل شلوار! اما اگر شما تا به حال به اندازه کافی زمان و با کرولی خانواده و گروه خود را از گاهی شاد گاهی فریبنده (من به دنبال در شما Thomas) بندگان و هنوز هم ولع مصرف وسیع دوره قطعه مخلوط با صابون اپرا, درام, شما باید یک دسته را نشان می دهد را انتخاب کنید. در اینجا چهار دوره از چیزهایی که شما می توانید جریان راست در حال حاضر.

اگر شما به نوبه خود در این شش قسمت miniseries و فکر می کنم “hm این احساس آشنا” که دلیل آن می آید از همان ذهن است که شما به ارمغان آورد “Downton Abbey:” Julian Fellowes. اگر چه این نشان می دهد حرکت می کند همه چیز به 1840s لندن وجود دارد whiffs از “Downton” در همه جا از زرق و برق دار, جزئیات لباس ها و مجموعه های عشق ممنوع امور بدون توقف صحبت از ورثه نقشه بندگان را به حتی موسیقی. مانند “Downton,” “Belgravia” لگد کردن با لحظه تاریخی اخلال ما شخصیت های اصلی برنامه (در “Downton” این کشتی تایتانیک در حال غرق شدن در “Belgravia” این نبرد واترلو در سال 1815) اما این نشان می دهد خم خیلی بیشتر به ملودرام به عنوان قدیمی دهه اسرار نازل شده و خانواده رقابت را به سر آمده.
جریان در Epix در حال حاضر

اگر شما می خواهم به تماشای shenanigans از مردم حتی ثروتمندتر از Crawleys سعی کنید PBS شاهکار را “ویکتوریا” در مورد ملکه ویکتوریا صعود به تاج و تخت به عنوان یک زن جوان و وظیفه رشد و شروع یک خانواده در حالی که همچنین در حال اجرا یک سلطنت. آن را هنوز هم همه, درام, داستان عاشقانه (ویکتوریا یک زن پرشور!), و طبقه بالا/پایین احساس می کنید که “Downton Abbey” می کند اما این بار آن را با اضافه سلطنتی فتنه است.
جریان در آمازون نخست

“Downton Abbey” است اما آیا سکسی, shirtless scything? نه اینطور نیست. اما “Poldark” می کند. بر اساس سری کتاب توسط وینستون گراهام “Poldark” داستان انگلیسی, ارتش کاپیتان راس Poldark که بازده از مبارزه در خارج از کشور در جنگ انقلابی تنها برای پیدا کردن خانواده اش و مستغلات در قتلگاه. این خانواده رقابت, عشق, مثلث, زرق و برق دار, عکس های از مردم جذاب بودن در عشق در دامنه کوه و مانند بسیاری از حوادث معدن. اگر شما فکر می کنم مریم و متی شد لعنت صبر کنید تا زمانی که شما صرف برخی از زمان با راس و Demelza.
جریان در آمازون نخست

به دنبال یکی دیگر از خانواده به تماشای زندگی می کنند و عشق و پوشیدن لباس زرق و برق دار بیش از چند دهه در انگلستان ؟ دیدار با Windsors! آنها فقط مانند Crawleys به جز آنها سر سلطنت. منظورم بانو مریم است قطعا feistier از ملکه الیزابت دوم است, اما هر دو دست و پنجه نرم کردن با احساس وظیفه پدران و املاک خود را (الیزابت و مستغلات است که تمام بریتانیا). پیگیری طولانی سلطنت ملکه الیزابت دوم “تاج” است که در یک بار با شکوه فراگیر دوره قطعه و صمیمی خانوادگی, درام, آن را به عنوان بررسی چگونگی الیزابت را نقش بر مردم و سابقه اش نزدیک ترین عزیزان.
جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im